WE INVITE YOU TO COME AND RELAX AT LAKE VIŠTYĪS
Book a homestead!
COME TO AN OASIS OF ENERGY AND PEACE
Book a homestead!
RENEW YOUR SPIRIT AT OUR CHARMING FARMHOUSE
Book a homestead!
RENEW YOUR SPIRIT AT OUR CHARMING FARMHOUSE
Book a homestead!

For those who want to rest and have a meaningful time - A spacious country-style luxury homestead with ethnographic elements awaits you.

Homestead by the lake

It is located in the town of Vištytis itself, on the shore of a beautiful 1660 ha lake (10 m from the lake).

Indoor entertainment

Sodyboje patalpose įrengtas biliardas, pulas, stalo teniso bei stalo futbolo žaidimai. Taip pat yra sporto salė.

Active rest

Elektrinės valtys, paprastos valtys, vandens dviračiai, sniego motociklai, minami dviračiai. Vaikams minami keturračiai.

Švėntėms bei vestuvėms

Mėgstantiems šurmulį ir pramogas – paruošta puiki pokylių salė, talpinanti 65 žmones – puikus pasirinkimas švesti jubiliejus, šeimos bei kitas šventes.

ALL SERVICES FOR YOU!

It is a great place to rest for both singles and couples in love, families with children and groups of friends!

Entertainment and services

Svečiams pageidaujant, galime suteikti ne tik nakvynę, bet ir pateikti maistą bei visapusį aptarnavimą. Čia Jūs rasite visus miesto patogumus jaukioje kaimiškoje aplinkoje. Šioje sodyboje visada puiku!

Turime dvi sales – didžioji iki 60 žmonių ir mažoji iki 25. Galime pasiūlyti DJ su vakaro vedėjais. Galime pateikti maistą pagal jūsų poreikius.

Sodyboje yra dvi pirtys. Didžioji su banketine sale iki 20 žmonių ir mažoji moderni – stiklo kupolas, kurioje telpa 8 – 10 žmonės.

Sodyboje yra baseinas su čiuožykla, septyni kubilai (du iš jų jacuzzi su galingais purkštukais). Keturios elektrinės valtys, kurias patys galėsite vairuoti. Sodyboje turime naujus, modernius penkiaviečius vandens dviračius bei įprastas valtis.

Sniego motociklai, užšalus ežerui įrengiame ledo ritulio aikštę. Taip pat yra slidinėjimo trasos Vištyčio miestelyje. Galime aprūpinti slidinėjimo įranga.