ПРИГЛАШАЕМ ВАС ПРИЕХАТЬ И ОТДЫХАТЬ НА ОЗЕРЕ ВИШТЫС
Забронируйте усадьбу!
ПРИЕЗЖАЙТЕ В ОАЗИС ЭНЕРГИИ И СПОКОЙСТВИЯ
Забронируйте усадьбу!
ОБНОВИТЕ СВОЙ ДУХ В НАШЕМ ОЧАРОВАТЕЛЬНОМ ФЕРМЕ
Забронируйте усадьбу!
ОБНОВИТЕ СВОЙ ДУХ В НАШЕМ ОЧАРОВАТЕЛЬНОМ ФЕРМЕ
Забронируйте усадьбу!

Для тех, кто хочет отдыхать и хорошо провести время - Вас ждет просторная роскошная усадьба в стиле кантри с этнографическими элементами.

Усадьба у озера

Он расположен в самом городе Виштитис, на берегу красивого озера площадью 1660 га (10 м от озера).

Развлечения в помещении

Sodyboje patalpose įrengtas biliardas, pulas, stalo teniso bei stalo futbolo žaidimai. Taip pat yra sporto salė.

Активный отдых

Elektrinės valtys, paprastos valtys, vandens dviračiai, sniego motociklai, minami dviračiai. Vaikams minami keturračiai.

Švėntėms bei vestuvėms

Mėgstantiems šurmulį ir pramogas – paruošta puiki pokylių salė, talpinanti 65 žmones – puikus pasirinkimas švesti jubiliejus, šeimos bei kitas šventes.

ВСЕ УСЛУГИ ДЛЯ ВАС!

Это прекрасное место для отдыха как одиноких, так и влюбленных пар, семей с детьми и компаний друзей!

Развлечения и услуги

Svečiams pageidaujant, galime suteikti ne tik nakvynę, bet ir pateikti maistą bei visapusį aptarnavimą. Čia Jūs rasite visus miesto patogumus jaukioje kaimiškoje aplinkoje. Šioje sodyboje visada puiku!

Turime dvi sales – didžioji iki 60 žmonių ir mažoji iki 25. Galime pasiūlyti DJ su vakaro vedėjais. Galime pateikti maistą pagal jūsų poreikius.

Sodyboje yra dvi pirtys. Didžioji su banketine sale iki 20 žmonių ir mažoji moderni – stiklo kupolas, kurioje telpa 8 – 10 žmonės.

Sodyboje yra baseinas su čiuožykla, septyni kubilai (du iš jų jacuzzi su galingais purkštukais). Keturios elektrinės valtys, kurias patys galėsite vairuoti. Sodyboje turime naujus, modernius penkiaviečius vandens dviračius bei įprastas valtis.

Sniego motociklai, užšalus ežerui įrengiame ledo ritulio aikštę. Taip pat yra slidinėjimo trasos Vištyčio miestelyje. Galime aprūpinti slidinėjimo įranga.