Vestuvėms

Nuotaka ir jaunikis yra įsitikinę, kad laimingesnės dienos nei vestuvės gyvenime nebus. Todėl šiai dienai ieško ypatingos vietos, gamtos prieglobsčio, kuris būtų toks natūralus ir tikras kaip ir jų meilė. Ši sodyba vestuvėms stebina komfortu, nes interjeras sukurtas tarp minimalizmo ir prabangos. Šis aukso viduriukas Vištyčio sodyboje žavi visais metų laikais, nes visada turi ką pasiūlyti.

Daug miegamųjų, įvairios pramogos pasirinktinai bei pakankamai erdvi salė, kurioje susodinami visi svečiai bei lieka vietos šokiams, vestuviniams žaidimams. Sodybos šeimininkai džiaugiasi, kad didelė dalis jaunavedžių vis dar organizuoja tradicines vestuves. Be to, šmaikštauja, kad vietos piršlio korimui tikrai yra, o ir vieną kitą šviežią bulvę ras, kad nuotaka galėtų jas nuskusti.

Vestuvės – tai šventė, kuri, jei pasiseka, švenčiama tik vieną kartą gyvenime, todėl dažniausiai būsimi jaunavedžiai neturi patirties planuoti didelę šventę. Esame unikalūs tuo, kad rengiant vestuves Vištyčio sodyboje Jums nereikės populiarėjančių ir brangių vestuvių planuotojų paslaugų. Vestuvių organizavimo klausimus (pokylių salės puošimas, maitinimas ir kt.) išspręsime mes, o Jums, jaunavedžiams, liks tik mėgautis savo ypatinga diena.

Vištyčio sodybos vestuvėms aplinka yra sutvarkyta želdinimo specialistų, tad jaunieji tikrai ras įdomių kampelių šventiškai fotosesijai. Nereikės ieškoti atskiros vietos, kažkur toli važiuoti ir varginti svečių. Taigi fotografas galės patogiai įamžinti ne tik natūralius šventės momentus, bet ir suplanuoti laiką fotosesijai. Unikalūs Vištyčio vaizdai tam puikiai tiks, įsitikinkite užsukę į nuotraukų galeriją.