Nemokamos pramogos

Sporto salė

Nemokama sporto salė suteikia visuomenei prieigą prie aukštos kokybės treniruoklių ir instruktoriai, skatinant sveikatą ir aktyvų gyvenimo būdą.

Biliardas

Nemokamas bilijardas yra puiki galimybė praleisti laiką su draugais ar šeima ir išmėginti savo įgūdžius šiame populiarame žaidime, nereikalaujant jokių finansinių išlaidų. 

Oro ritulys

Galimybė mėgautis šiuo sportu ir išbandyti savo įgūdžius, be jokių finansinių išlaidų.

Stalo futbolas

Stalo futbolo aikštelė suteikia žaidėjams galimybę įsitraukti į įdomų ir dinamišką žaidimą, kuris simbolizuoja tikrą futbolą, be jokių finansinių išlaidų.

Stalo tenisas

Stalo teniso aikštelė suteikia žaidėjams galimybę aktyviai praleisti laiką, gerinti savo techniką ir žaisti šį populiarų sportą visiems besidomintiems, nereikalaujant jokių mokesčių.

Krepšinis

Krepšinio aikštelė suteikia žaidėjams galimybę mėgautis žaisti krepšinį, tobulinti metimus ir techniką, nesvarbu, ar jie yra profesionalai, ar pradedantieji, be jokių įėjimo mokesčių.

 

Tinklinis

Galimybė aktyviai žaisti tinklinį, mėgautis saule ir smagiai leisti laiką su draugais.

Vaikų žaidimo aikštelės

Šioje nemokamoje aikštelėje dažnai yra šokinėjimo batutai, įvairūs žaidimo įrenginiai, smėlio dėžės ir daug kitų veiklų, kurios suteikia vaikams galimybę išreikšti savo vaikišką energiją ir fantaziją.

Pležo gultai

Mūsų pležo gultai yra patogūs ir minkšti, kurie suteiks jums puikų komfortą ir poilsį.